MPD mladšího žactva v Radotíně

09.06.2016 16:30

Druhé místo družstva mladšího žactva ve 4. kole.
Čtvrté kolo MPD mladšího žactva hostil náš atletický stadion. Našim mladým atletů se dařilo. Družstvo skončilo druhé, když se před ně suverénně dostalo družstvo Slavie C. Třetí skončili konkurenti z Olympu.
Individuálně se nejlépe dařilo Ondrovi Lenghartovi, který neprve ovládl běh na 150m časem 20,06 a druhý skončil v kouli- 7,29m. Plný počet bodů také přinesla Karolína Pecková, která dominovala v běhu na 60m časem 8,70.
Druhým místem si naši atleti udrželi první místo. Celkově mají 25 bodů. Druhý je PSK Olymp se 24 body, o bod méně má Slavie C. Držíme našim závodníkům palce ve 3. přeloženém kole, které se bude konat 21.6. ve Stromovce na Olympu a také na přeborech Prahy, které proběhnou tento týden ve středu a ve čtvrtek na stadionu SK Kotlářka.