Velká kunratická 2017

12.11.2017 11:54

Na tomto 84. ročníku slavného závodu jsme mohli slavit velký úspěch našeho závodníka. Juniorskou kategorii ovládl Antonín Semerád! Náročnou trať dlouhou 3100 m se dvěma potoky a třemi prudkými výběhy, i s tím nejslavnějším na Hrádek, zvládl Tonda za úctyhodných 12:42,2. Jako jediný junior stlačil svůj čas pod 13 minut. V celkovém pořadí více jak devatenácti set účastníků doběhl 14. GRATULUJEME!!!
I další naši závodníci si zdárně poradili s velkou konkurencí. V mladších žákyních se mezi 221 závodnicemi prosadila naše Natalie Millerova, když obsadila výborné 7. místo. O jedno místo hůře (8.) skončil Rob Culliver v kategorii starších žáků, když na trati dlouhé 1900 m strávil 8:14,7 minuty. O další stupínek níž, ale stále v první desítce se umístila Monika Ticháčková v dorostenkách. Té s mírným odstupem kryly záda Simi Hildprandtová a Deny Táborská, které skončily na 12., respektive 13. místě.
Mezi těmi nejmenšími se nejlépe vedlo Elišce Doubkové. Ta se mezi téměř 200 závodnicemi v kategorii děvčat mladších (ročníky 2010-2013) probojovala na hezké 13. místo.
Celkově se tohoto nejslavnějšího přespolního běhu u nás zúčastnilo přes 100 atletů z našeho atletického oddílu, což je úctyhodný počet.