Tréninkové skupiny na šk.rok 2016/2017

Od následujícího školního roku plánujeme rozšířit počet tréninkových skupin.

Prosíme proto všechny, aby své děti zapsali do skupiny, do které by měly zájem chodit. Potřebujeme vědět předběžný zájem z vaší strany kvůli případnému rozšíření počtu trénérů či tréninkových skupin! V některých skupinách bylo totiž letos přeplněno, do některých zase docházelo jen pár dětí. Maximální počet dětí v jedné skupině je 30 - 40!!! Kdo se nikam nezapíše, bereme, že již od následujícího školního roku nebude chodit.

 

Nejmladší děti (roč. 2008-2011) trénují dvakrát týdně vždy v úterý a ve čtvrtek (tréninková skupina Ivy, Lucky, Petry a Saši - červená barva), nebo ve středu a v pátek (tréninková skupina Tomáše a Kuby - fialová barva, info o jejich tréninkové skupině zde).

Děti roč. 2005-2007 trénují také dvakrát týdně, a to ve středu a v pátek (tréninková skupina Dáši - žlutá barva), nebo v úterý a ve čtvrtek (tréninková skupina Ondry - oranžová barva).

Mladší a starší žactvo (2002-2004) má tréninky čtyřikrát týdně, a to pondělí, úterý, středa a pátek (tréninková skupina Milady a Zdeňka - zelená barva), přičemž bychom byli rádi, aby děti chodili na tréninky min.3x týdně.

Dorost a junioři (roč. 2001 a starší) trénují také čtyřikrát týdně (tréninková skupina Petra - modrá barva).

Podrobný popis tréninkových skupin najdete v záložkách nalevo.

 

Předem děkuji za váš čas a vyplnění, Martina :)

 

Přihlášení do skupiny Petra Dubského  - začínáme 5.9.

Přihlášení do skupiny Milady Růžičkové  - začínáme 5.9.

Přihlášení do skupiny Dáši Kučerové  - začínáme 7.9.

Přihlášení do skupiny Ondry Macha  - začínáme 8.9.

Přihlášení do skupiny Saši Mužíkové  - začínáme 13.9.

Přihlášení do skupiny Tomáše Vodičky  - začínáme 7.9.